Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Wyoming

Wyoming satılık emlak

Kuzeyde Montana, güneyde Güney Dakota ve Nebraska ile, güneyde Colorado ile, batıda Utah ve Idaho ile sınırlar.

Wyoming artık ABD tarafından bilinmiyordu, ancak gizli bir mücevherdi ve Wyoming'de satılık bir mülkün arandığı ilginç bir yer olabilirdi.

Wyoming resmi olarak "Eşitlik Durumu" olarak bilinir ancak "Kovboy Devleti" ve "Büyük Wyoming" dahil olmak üzere başka gayri resmi takma adlara sahiptir. Bölge açısından en büyük 10'dur, fakat aynı zamanda en az kalabalık devlet ve en az 2. nüfuslu bir devlettir.

Wyoming'in nüfusu yaklaşık olarak Albuquerque şehriyle yaklaşık aynı nüfusa sahip yaklaşık 585.501 nüfusludur. Wyoming birçok doğal güzellikleri, sağlıklı bir ekonomi ve Wyoming'in konut piyasasını canlandırıyor. Fırsatlarla dolu ilk siz olun ve Wyoming'de satılık mülkünüzü bulmak için buraya gelin.

Wyoming, ulusal ortalamayla uyumlu bir işsizlik oranına sahiptir. Mart 2018'de% 3.9 oldu. Wyoming'deki çoğu iş federal veya eyalet yönetimi ve misafirperverlik işleri içindir.

Wyoming emlak piyasası aynı derecede güçlü ancak diğer eyaletlere kıyasla benzersiz özelliklere sahip.

Wyoming'de satılık fiyatlar, büyük şehirlerde bile ulusal ortalamanın civarında. Yeterince iyi olmadığını düşünebilirsiniz, ama mükemmel bir işaret olabilir. Geçen yıl, Wyoming'deki değerler% 1 arttı. Bu yıl% 1,5’e ulaşması bekleniyor.

Buna rağmen, Wyoming'in emlak piyasası gerçekten acı çekiyor. 2017'nin son çeyreğinde, Wyoming ulusun geri kalanıyla karşılaştırmaya yetecek kadar davrandı.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çoğu ev, evlerin% 65'inden fazlası olan tek aile evleridir. Bu muhtemelen eyaletteki yaygın kırsallığın bir sebebidir.

Cheyenne eyaletteki en büyük metropol alanıdır ve hâlâ baskın olarak tek ailelik evlerden oluşmaktadır. Cheyenne'nin 65.000 nüfusu var.

Wyoming yaşamak için çeşitli yerler sunar: küçük şehirlerden mutlak yalnızlığa.

Rock Springs, Wyoming'de yaşamak için en iyi yerlerden biridir. Bölge iş olanakları sunan doğal kaynaklardan zengindir.

Rock Springs'te benzersiz bir şey, orta yaşın düşük olması. Şehir, eyaletteki diğer şehirlerle karşılaştırıldığında oldukça geniştir. Rock Springs'in yaş ortalaması 35 yıldır. Western Wyoming Şehri Topluluğu.

South Park, Wyoming, bir niş içinde yaşamak için ilk sırada yer alıyor. Teton ilçesinde bulunan küçük şehir, çok yüksek bir gayrimenkul değerine sahiptir.

Wyoming gayrimenkul piyasasında, Wyoming'de satılık mülkünüzü arayan çok sayıda seçenek var. Sanayi açısından zengin devlet, hem büyükşehir hem de kırsal topluluklarda adil ücretler ve düşük konut fiyatları sunmaktadır. Wyoming eyaletinde mülkün mülkiyetinde olmayan hiçbir şey yoktur.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB